Organizator:

Forum Rozwoju Miast

09:00 - 15:00
ONLINE
Tematyka tegorocznej edycji Forum będzie koncentrować się wokół trendów miejskich, które odrodziły się i rozprzestrzeniły podczas pandemii. Będziemy rozmawiać o ekonomii obwarzanka i odporności miast. Mowa będzie również o rozwijających się obecnie z dużą intensywnością ruchów miejskich i oddolnych inicjatyw takich jak ekonomia obiegu zamkniętego czy "locavore" (lokalne wytwarzanie i spożywanie żywotności).
Zobacz więcej

Konferencja EkoSfera Ministerstwa Klimatu i Środowiska

10:30 - 15:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Organizator: MTP Grupa
Konferencja EkoSfera Ministerstwa Klimatu i Środowiska to cztery eksperckie debaty na większość aktualnych wyzwań, przed którymi stoi Polska. To wyjątkowe miejsce spotkań liderów oraz dyskusji nad trendami kształtującymi przyszłość sektora ochrony klimatu i środowiska.
Zobacz więcej

Forum Energii i Recyklingu

11:00 - 16:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Październikowe Targi POLECO w Poznaniu to czas na spotkania dla przedstawicieli instytucji legislacyjnych, samorządów oraz reprezentantów świata biznesu, nauki i edukacji bezpośrednio związanych z branżą ochrony środowiska i gospodarką komunalną. Specjalnie z myślą o targowych gościach redakcja miesięcznika „Energia i Recykling” organizuje coroczne Forum Energii i Recyklingu. To 21. odsłona tego prestiżowego wydarzenia, które w całości poświęcone jest gospodarce obiegu zamkniętego.
Zobacz więcej